Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mytí prodlužovaných vlasů

11. 4. 2008

Mytí

  1. Vlasy se nesmí mýt 47-72 hodin po prodloužení (pouze při použití lepidla, keratinu nebo keratinových směsí-neplatí pro micro rings).
  2. Prodloužené vlasy nevyžadují tak časné mytí jako vaše pravé (živé) vlasy. Obecně se doporučuje mytí jednou týdně. Vlastní vlasy můžete mýt častěji podle potřeby.
  3. Před mytím se doporučuje vlasy od kořínků ke konečkům rozčesat. Zapomeňte na klasické mytí vlasů! šampón nanášejte jedním směrem opět od kořínků ke konečkům.
  4. Na vlasy prodloužené pomocí keratinových spojů se nesmí používat šampony s ovocnými složkami. Dále nelze používat přípravky obsahující alkohol.
  5. Vlasy myjte studenou nebo vlažnou vodou s použitím jemného šampónu od kořínků ke konečkům pouze jedním směrem! Vlasy nemyjte v předklonu, ale v záklonu. Následně aplikujte kondicionér. Před spaním doporučujeme vždy ošetřit vlasy proti vysoušení speciálními krémy. Například extra vyhlazující balzám pro hladký účes s červeným víčkem od Avonu a podobné.
  6. Po umytí se pokuste z vlasů jemně pomocí ručníku vymáčknout přebytečnou vodu a pokud to bude možné,nechte vlasy přirozeně uschnout.
  7. Nikdy nechoďte spát s mokrými vlasy.
  8. Ve skutečnosti je téměř nemožné vyvarovat se předčasnému vymytí lepidel při častém mytí vlasů a používání kondicionéru. Je tudíž nevyhnutelné, že některé pramínky po čase vypadají.
  9. Tato ztráta je normální a bude Vám opravena během pravidelné návštěvy salónu,kde vám vaše kadeřnice rovnou zkontroluje lepidlo a vše potřebné.